שרון לבקוביץ - טיפול בילדים עם הפרעות קשב וריכוז
050-7603244
phone5, phone, contact, telephone, support, call
FacebookGoogle+Youtube
..

קצת על עצמי

שמי שרון לבקוביץ , מטפלת ומאבחנת מנוסה, ואם לשני ילדים.
תמיד אהבתי את התחום הרגשי אך רק כשהתחלתי לעבוד עם יאיר, בן משפחה שסבל מריפיון שרירים ברמה חמורה, היפר אקטיביות, הפרעת קשב וריכוז ובעיה בחגורת כתפיים (הילד לא כתב כמעט בכלל עד כיתה ג') הבנתי כמה חשוב לתת לילדים כלים כדי להצליח ולהתקדם גם בפן הפיסי וגם בפן הרגשי.
 
כשיאיר היה בגן חובה הצוות החינוכי אמר להוריו שאין סיכוי שהוא יצליח בכיתה רגילה ועדיף להכניס אותו לכיתה קטנה. למרות שקשייו של יאיר היו פיזיים בלבד (כתיבה, עייפות….) בשלב זה ביקשו ההורים את עזרתי, ואני נרתמתי לעניין.
 
התחלתי לעבוד עם יאיר. יאיר הוא ילד חכם ומקסים שפשוט רצה להצליח אבל לא ידע איך.....
דבר ראשון עבדתי איתו על חיזוק גופני, כדי שירגיש אחרת... כמובן בשילוב עם עבודה על מערכות הגוף (זיכרון ויכולת ארגון , מערכת הצלבה שמאפשרת לנו לשלוט בכתיבה מוטוריקה עדינה מוטוריקה גסה וכו'), יחד עם זאת עבדנו על החומר הלימודי (צלילים, מספרים, זיהוי אותיות...)
 
אך העבודה החשובה ביותר הייתה עבודה על הפן הרגשי. יאיר לא ידע שהוא חכם ושהוא יכול להצליח... אף אחד לא סיפר לו שמותר לפעמים לטעות ואז לנסות שוב....ולהצליח.
וככל שיאיר חווה יותר הצלחות הביטחון שלו התחיל לעלות ההתנהגות השתנתה והחיוך על הפנים.....לא הפסיק....הילד פשוט הפך לילד שמח עם אמונה בעצמו.
 
היום יאיר בכיתה ד', ילד חכם שלומד בכיתה רגילה ו"מצליח", מצליח לכתוב, מצליח במבחנים אבל הכי חשוב הוא יודע שהוא יכול לעשות הכל הוא יודע שהוא "מנצח" !
 
תמיד אמרו לי שאני צריכה לטפל באנשים, אבל רק כשהתחלתי לעבוד עם יאיר הבנתי שזה באמת היעוד שלי ואני יכולה להגיד ששיטת הטיפול שפיתחתי עובדת.
בזכות האמונה שלי בילדים שמגיעים אלי והתאמת טיפול אישי שמותאם לילד ולבעיות שלו הצלחתי לעזור להרבה מאוד ילדים לצאת מהתיסכול ו...להצליח.
 
אני מטפלת בהפרעות קשב וריכוז ובקשיים רגשיים אצל ילדים בני נוער ומבוגרים ואני יכולה להגיד לכם בביטחון מלא שמי שמגיע אלי מצליח לעלות על דרך חדשה דרך אחרת,
להפוך קושי לאתגר ובסוף להצלחה.
 
שרון לבקוביץ טיפול רגשי, מטפלת רגשית, הפרעות קשב